Víkendové setkání s rodiči a předškoláky

8. ZŠ Kladno Logo

Školní rok 2023-2024

Víkendové setkání s rodiči a předškoláky se v letošním školním roce uskutečnilo v sobotu 25. listopadu 2023. Jak již téma - Pojďte se s námi rozhýbat od hlavy až k patě - napovídá, na děti zde čekala řada stanovišť, na kterých si mohly vyzkoušet své znalosti, dovednosti a vědomosti v jednotlivých vyučovacích předmětech, s nimiž se ve škole setkají. Chybět nemohla ani oblíbená vystoupení školního pěveckého sboru a školní MINIZOO s fotokoutkem.

Školní rok 2022-2023

V soboru 11.2.2023 proběhlo tradiční setkání s předškoláky a jejich rodiči. Téma Pojďte s námi za zvířátky přilákalo skutečně velké množství budoucích prvňáčků. Na začátku akce všechny uvítalo vystoupení dětského školního pěveckého sboru. Po něm si mohly děti na deseti stanovištích vyzkoušet své dovednosti a ověřit své znalosti v nejrůznějších disciplínách. Dle reakcí rodičů jsme poznali, že se celé dopoledne opravdu vydařilo.   

Školní rok 2021-2022

V sobotu 5.3.2022 proběhlo naše tradiční Víkendové setkání s rodiči a předškoláky. Po úvodním vystoupení učitelského pěveckého sboru čekala budoucí prvňáčky stezka plná úkolů s čarodějnou tematikou v duchu Harryho Pottera.