Prohlášení o přístupnosti

8. ZŠ Kladno Logo

Webové stránky byly vytvořeny s ohledem na přístupnost a bezbariérovost webu tak, aby splňovaly Pravidela tvorby přístupného webu připravené pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a vyhlášky č.64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (Vyhláška o přístupnosti).

Web je vytvořen dle pravidel HTML 5 s využitím CSS stylů. Web je plně responzivní, lze jej tak používat na všech počítačích i mobilních zařízeních.

Některé dokumenty jsou na webu umístěny ve formátu PDF, DOC, XLS, především z důvodu velikosti, případně nedostupnosti jiných formátů. Pro zobrazení obsahu těchto dokumentů je potřeba příslušný prohlížeč, který však lze zdarma stáhnout na webových stránkách jejich poskytovatele.

Kontakt v případě problémů

Maximálně se snažíme o dodržování všech požadavků přístupnosti, přesto se na webu může objevit chyba. Pokud kdekoliv na našem webu objevíte něco, co podle vás požadavkům přístupnosti neodpovídá, budeme rádi, když nás kontaktujete na emailu skola@8zskladno.cz, abychom mohli nedostatky neprodleně opravit.