Pracovní příležitosti

8. ZŠ Kladno Logo

Kuchařka pro mateřskou školu

(zástup za dlouhodobou nemoc s perspektivou trvalého pracovního místa)

Pro naši mateřskou školu v Kladně v Divadelní ulici hledáme kuchařku. Jedná se o malou MŠ „rodinného typu“,
tedy o přípravu přesnídávek, obědů a odpoledních svačin pro maximálně 43 dětí a 7 dospělých. Kuchařka má
k ruce na částečný úvazek též pomocnou kuchařku.

Ideální kvalifikací je vyučení v oboru, výhodou je alespoň rok praxe na podobné pozici, nebo zkušenosti s vařením
pro skupinu strávníků (například menší letní tábor, škola v přírodě, podnik veřejného stravování apod.).

Nabízíme samostatnou práci v klidném a příjemném prostředí, v malém kolektivu zaměstnanců MŠ, garantovaný
plat v závislosti na kvalifikaci a délce praxe v rozmezí 20 až 24 tisíc Kč měsíčně + prémie. Nástup nutný co nejdříve, nejlépe ihned! (Případné krátkodobé závazky osobního charakteru nejsou nutně překážkou – lze je řešit
dohodou).

V případě zájmu volejte na tel. čísla MŠ 312 247 326 nebo 702 224 453, případně přímo ředitelce MŠ paní DagmarMalé na číslo 737 268 023, popřípadě volejte řediteli školy na číslo 312 681 167 (sekretariát) nebo pošlete SMS načíslo 723 278 748. Můžete také využít písemného kontaktu: ms.divadelni@centrum.cz či reditel@8zskladno.cz

POZOR! Tato pracovní nabídka (zástup na cca na 4 – 6 týdnů) se může za příznivých okolností změnit také na nabídku stálého pracovního místa!

DALŠÍ PERSONÁLNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Jsme středně velkou městskou školou s velmi dobrou atmosférou. Spousta našich žáků k nám dojíždí z okolních obcí nebo jiných městských částí, protože se jim tu líbí. A podporu máme i u rodičů.

V souvislosti s rozvojem školy a potřebou částečné personální obměny hledáme v ideálním případě kvalifikované, ale především motivované uchazeče, kteří naši nelehkou práci chtějí dělat. Uchazeče, kteří mají kantořinu v krvi. I takové, kteří o tom třeba ještě nevědí, protože zatím neměli možnost to zjistit. Hledáme lidi, kteří se nebojí převzít svůj díl zodpovědnosti, kteří mají nápady a chtějí je prosazovat v souladu s posláním školy a s naší vizí.

Rádi bychom do svého středu získali další technicky zaměřenou osobnost se znalostí fyziky. Nemáme zájem o vrcholného teoretika, ale spíše o praktika, který dokáže žákům přiblížit svět fyziky jako souhrn toho, co nás denně obklopuje. Upřednostňujeme činnostní fyziku, v níž je úžasný potenciál, který při správném zprostředkování přinese žákům poznání i radost.

Výhledově také nabízíme zajímavou a kreativní práci uchazečům či uchazečkám o práci učitele/učitelky pro 1. stupeň základní školy. Víme stejně jako vy, že u těch nejmenších či nejmladších žáčků se vytváří vztah k poznávání, ke vzdělávání, který může výrazně ovlivnit jejich další život. Ideálním kandidátem je osobnost schopná dostatečné přísnosti, ale s laskavým přístupem a velkou trpělivostí, normální člověk schopný empatie a používající obyčejný „selský“ rozum.

Krátkodobé úvazky při vedení školních kroužků či zajištění sportovních kurzů nabízíme také (certifikovaným) sportovním instruktorům. Mohou se hlásit i aktivní či rekreační sportovci, trenéři se zkušenostmi s prací s dětmi a mládeží, kteří dohlédnou dál než na výkonnostní tabulky. Pro nás je důležitější, aby žáci měli radost z pohybu, aby si vyzkoušeli i netradiční sporty, aby měli radost z překonávání sebe sama. Také proto dáváme ve škole sportu a pohybovým aktivitám velký prostor (lyžařské kurzy, sportovní dny a kurzy, školy v přírodě, účast na turnajích, mítincích, soutěžích…)

Pokud patříte mezi ty „správně potrefené“, pokud rozumíte výše uvedeným slovům a dokážete si za nimi představit konkrétní aktivity, jste bezesporu těmi, které hledáme. Jsme připraveni odpovědět na vaše konkrétnější dotazy na e-mailech reditel8zs@seznam.cz nebo reditel@8zskladno.cz . Můžete si také domluvit osobní schůzku na číslech +420 733 395 899, 312 668 133 (oboje ředitel školy), respektive +420 724 391 896, případně 312 681 167 (oboje sekretariát).

Aktuálně jsou všechna pedagogická pracovní místa již obsazena!