Nabídky dalších akcí

8. ZŠ Kladno Logo

Přehled nabízených akcí

V této sekci se nachází odkazy nebo přímo letáčky s kontakty na pořadatele akcí. Další podrobnosti a informace jsou záležitostí komunikace přímo s pořadatelem konkrétní akce. Škola zůstává ohledně (ne)doporučení neutrální a není garantem uvedených akcí.

Letní kempy od OAPraha zdarma

Ccelodenní program (dopolední výuka, odpolední zábavný a sportovní program) + zdarma stravování (svačina, oběd, svačina, pitný režim)
Výuka formou zážitkové pedagogiky, propojení formálního a neformálního vzdělávání.
KEMP 1:  angličtina, čeština, zeměpis, sportovní a zábavné aktivity - všechny aktivity jsou propojené zeměpisnými tématy
KEMP 2:  čeština pro žáky s OMJ a průřezová témata předmětů ZŠ, sportovní a zábavné aktivity
Oba typy kempů ve stejném termínu konání budou propojeny těmi aktivitami, které posílí vzájemné sociální vztahy, umožní získání nových kamarádů a přátelských vazeb, duševní pohodu dětí. U žáků s ekonomickým znevýhodněním či žáků s odlišným mateřským jazykem pomůže se zařazením do kolektivu ostatních dětí. 

Příměstské tábory Wenku zdarma

Léto, prázdniny, dovolená, tábory. To jsou slova, která teď krouží kolem každého z nás. My ve Wenku se pečlivě připravujeme především na tábory, které jsou již posvěcené Ministerstvem zdravotnictví ČR. A nejen to, na základě Výzvy letní kempy 2021 nám byla schválena dotace pro naše příměstské tábory. Co to znamená pro rodiče? O jejich děti se postaráme zcela zdarma!

Celkově čtyři turnusy ve dvou termínech jsou připraveny pro děti prvního i druhého stupně základní školy. Čeká nás nabitý program, inspirovaný láskou k přírodě, či zábavně podanými tradicemi našich předků. Aktivitami provází zkušení instruktoři, které si pro jejich práci interně školíme. To vše se odehraje v prostorách gymnázia Budějovická na Praze 4, kde budeme mít k dispozici jak školní hřiště, tak vnitřní zázemí.

Pětidenní nepobytové programy budou probíhat v souladu s aktuálními opatřeními, vydanými Ministerstvem zdravotnictví a Vládou ČR. O konkrétních požadavcích v rámci těchto opatření budeme informovat rodiče v předstihu před zahájením tábora. Přejeme Vám krásné léto a mnoho prázdninové pohody!

Pozvánka do divadla na Past na Hurvínka

Letní sportovní příměstské tábory

Otevřený mlýn, Kačice - příměstské tábory

Letní tábory s Wenku

Již druhým rokem přicházíme s možností využít naše kapacity a know-how, a nabízíme odlehčení rodičům i smysluplnou zábavu dětem v letních měsících
 
Připravili jsme 4 turnusy příměstských táborů v Praze, koncipované tak, abychom co nejvíce naplnili potřeby dětí po tomto složitém roce. Budeme si hrát, sportovat, tvořit, získávat nové zkušenosti, a to vše hlavně spolu.  Tábory nabízíme ve dvou červencových termínech, vždy ve variantě pro starší i pro mladší děti. Vybrat si můžete ze dvou témat:  

Pro ty, kteří chtějí vyrazit za sportem a do přírody máme připravený sportovně-relaxační tábor s vodáckým, cyklistickým a herním programem na březích Lužnice. Ten proběhne v termínu: 25. 7. – 1. 8. 2021 a více se o něm dozvíte ZDE. 
 
Vývoj všech opatření budeme i nadále pečlivě sledovat a tábory doladíme tak, aby byly bezpečné, ale současně zábavné a odlehčující pro všechny zúčastněné. Informace o veškerých opatřeních budeme průběžně aktualizovat. 

Kroužky Intellectus

Veselá věda

KROUŽEK VĚDECKÝCH POKUSŮ:  kroužek zábavných “skorovědeckých” pokusů z chemie, fyziky a biologie pro děti z 1. stupně ZŠ. Přihlášky a více informací na: www.veselaveda.cz
Pro školní rok 2019/20 nové pokusy, nové pomůcky. Letos  už v týdnu od 30.září, 1x týdně, 60 minut, 15 lekcí za pololetí 1350Kč/pololetí

Anglický klub

Herní klub