Vánoční trhy 2015

Navigace: Úvod / Škola / Projekty / Vánoční trhy 2015


Kalendář akcí

O projektu

Večer 11. 12. byl v naší škole zasvěcen adventu a Vánocům. Dveře se návštěvníkům otevřely v 17 hodin a nutno podotknout, že Vás dorazilo opravdu velké množství a trvalo dlouho, než se ti ze zadu zástupu dostali do útrob budovy. Úvodních pár minut jsme se trochu "mačkali" v přízemí, ale velmi záhy se ukázalo, že se do školy všichni vejdeme bez jakéhokoli problému.

Paní učitelky z prvního stupně a vychovatelky z družiny si pro děti připravily dílničky, ve kterých bylo možné vyrobit spoustu zajímavých věcí. Tak třeba sněhuláka na špachtli, ozdobit si perníček, vyrobit cokoli z modelovacího těsta, nebo třeba vlastní kartičku s přáním pod stromeček. Všechny výrobky si pak děti odnesly s sebou domů.

V prvním patře proběhla dvě vystoupení našeho nového školního pěveckého sboru pod vedením pí. uč. Nory Michálkové. Návštěvníci slyšeli jak klasické koledy, tak i vánočně lazené moderní písně. Věříme, že se pěvecký výkon musel líbit.

K trhům patří, a nebylo tomu letos jinak, nabídka různých výrobků a věcí k prodeji, letos navíc přibyl i prodej oblovek obrovských (plž). Na prodejních místech jste mohli potkat naše žáky a žačky pod dohledem svých vyučujících.

Celý večer provázela příjemná a přátelská nálada, která k  období adventu neodmyslitelně patří.

Děkujeme všem rodičům, dětem a příznivcům školy, kteří přišli, za jejich návštěvu a doufáme, že se jim u nás líbilo a shledáme se tu zase příští rok.

Jaroslav Feřtek