Vedení školy
Mgr. Feřtek Jaroslav
ředitel
Mgr. Nejedlá Klára
zástupkyně ředitele
Mgr. Nerpasová Hana
zástupkyně ředitele
Pedagogický sbor
Jméno |
Vyučuje |
|
Adamová Jitka |
asistentka pedagoga |
|
Amchová Veronika |
asistentka pedagoga, ŠD |
|
Bezouška Jan |
Z |
|
Mgr. |
Bezoušková Iva, třídní učitelka VII. C |
Č, D, ORv |
Mgr. |
Bochinská Irena, třídní učitelka I. B, školní metodik prevence |
1. stupeň |
Boloteniuk Halyna |
asistentka pedagoga pro UA žáky |
|
Mgr. |
Čebišová Kateřina, třídní učitelka IX. B |
M, Tv, Př, ORv, Sp |
PhDr. |
Dufková Lenka |
A, Sp |
Mgr. |
Feřtek Jaroslav, ředitel školy |
Č |
Mgr. |
Filipová Dagmar, třídní učitelka III. A |
1. stupeň, A, R |
Mgr. |
Fingerhutová Šárka, třídní učitelka III. B |
1. stupeň, Hv |
Fričová Kamila |
asistentka pedagoga |
|
Mgr. |
Hlavová Alena, třídní učitelka II. A, výchovný poradce pro 1. stupeň a SVP |
1. stupeň |
Huříková Ivana |
ŠD |
|
Mgr. |
Jandová Dagmar, třídní učitelka I. C, koordinátor EVVO |
1. stupeň |
Mgr. Ing. |
Janoušková Elena, třídní učitelka VII. A |
A, N, ORv |
Janoušková Lenka, vedoucí vychovatelka |
ŠD |
|
Kalíková Šárka |
ŠD |
|
Kolingerová Naděžda |
Vv, Pč |
|
Ing. |
Košnářová Lenka, třídní učitelka IV. A |
1. stupeň, Hv |
Bc. |
Kotek Jakub, třídní učitel VI. A |
D, Z, Inf, Tv |
Mgr. |
Krunclová Marcela, třídní učitelka VIII. B |
Č, ORv, Sp |
Leváková Martina, DiS. |
M, Inf, Sp |
|
Linhart Jindřich, DiS. Třídní učitel IX. A |
F, Př, Ch, Sp |
|
Linhartová Šárka |
aistentka pedagoga |
|
RNDr. |
Marek Kamil, třídní učitel VII. B |
Př, Ch |
Mgr. |
Michálková Nora |
Hv |
Mgr. |
Míka Ondřej, třídní učitel IX. C, koordinátor ICT |
Inf, Tv, ORv, Sp |
Mráčková Evelyn |
ŠD |
|
Mgr. |
Nejedlá Klára, zástupkyně ředitele pro 2. stupeň, administrátor Školy OnLine, koordinátor školního parlamentu |
M |
Mgr. |
Nerpasová Hana, zástupkyně ředitele pro 1. stupeň, výchovný poradce pro 2. stupeň, kariérový poradce |
D, R |
Němcová Tereza |
asistentka pedagoga |
|
Mgr. |
Nováková Barbora, třídní učitelka VI. B |
Č, D, ORv |
Mgr. |
Novotný Lukáš, třídní učitel VIII. C |
F, Z, Přv |
Oravcová Edita, třídní učitelka IV. C |
1. stupeň, Tv |
|
Mgr. |
Ottlová Jana |
Vv, Pč |
Mgr. |
Pavlíková Lenka, třídní učitelka I. A, koordinátor ŠVP |
1. stupeň, A |
Mgr. |
Peroutková Radomíra, třídní učitelka II. B |
1. stupeň |
Bc. |
Prach Pavel, třídní učitel VI. C |
M, Inf, Hv |
Přibylová Kateřina |
asistentka pedagoga |
|
Mgr. |
Samková Yevsyukova Yekaterina |
Č, R, ORv |
Skrčená Jovana, třídní učitelka IV. B, školní knihovna, správce FB |
1. stupeň, Sp |
|
Mgr. |
Skrčená Lucie, třídní učitelka VIII. A |
A, ORv, Hv, Vv, Sp |
Mgr. |
Strnadová Marta |
M, F |
Svobodová Soňa |
ŠD |
|
Mgr. |
Šeborová Tereza |
A, N |
Mgr. |
Šnoblová Helena, třídní učitelka V. B, školní knihovna |
1. stupeň |
Mgr. |
Šourková Jana, třídní učitelka V. A |
1. stupeň |
Ing. |
Švarcová Ivana |
|
Vlasáková Milada |
Vv, Hv |
Nepedagogové: Školník - Radek Immer; vedoucí provozního úseku: Lenka Vavrochová