V 1. zápase jsme narazili za zkušené a šikovné hráče florbalu ze ZŠ Unhošť. Díky vyrovnanému výkonu v obou poločasech a skvělým zákrokům brankáře jsme zvítězili přesvědčivě 4:2.
Ve 2. zápase jsme sehráli vyrovnaný zápas s žáky 14.ZŠ. Po 1. poločase jsme vedli 1:0, ale v závěru 2. poločasu jsme dostali 2 rychlé góly a nakonec jsme prohráli 1:2.
Ve 3. zápase jsme narazili na dosud neporažený tým žáků ze Sportovního gymnázia Kladno. V tomto zápase jsme podali jednoznačně nejlepší týmový výkon. Změnili jsme rozestavení hráčů z 2-1-2 na 2-2-1 , zahustili střed hřiště, běhali jsme a bojovali jako lvi, prali se o každý míček a nakonec soupeře udolali 2:1.
Ze základního kola jsme tak společně s žáky Sportovního gymnázia Kladno postoupili do okresního kola. Všem zúčastněným patří velká gratulace a dík za reprezantaci školy.
Datum vložení:
20. 10. 2025 19:40
Datum poslední aktualizace:
22. 10. 2025 14:45
Autor:
Mgr. et Bc. Roman Möstl